Adventní workshopy

Nastala doba, kdy se blíží adventní čas. První adventní neděle je 3. prosince a proto jsem naplánovala workshopy na sobotu 2. prosince. Dekorace tak budete mít čerstvé a budete mít jistotu, že vydrží až do Štědrého dne, kdy je poslední adventní neděle. Workshopy budou dva, jeden na vypichovaný parter a jeden na klasicky vázaný věnec. Na obou workshopech vám ukáži, jak stříhat větve tak, aby zbylo co nejméně odpadu, jak nadrátkovat různé druhy ozdob a jak udělat mašli ze stuhy. Řekneme si také, jak nejlépe pečovat o hotový výrobek, aby vydržel co nejdéle. Jako základ budeme používat české chvojí, které bude z prořezu na nedaleké stromkové farmě.

Vypichovaný parter
Od 13:00, 1000,-
Moderní alternativa adventního věnce, která je v mnohém jednodušší a rychlejší, než klasický vázaný věnec. Možná jste se setkali i s názvy jako kolejnice nebo štola. Je to podlouhlá dekorace, která se vypichuje do aranžovací hmoty nasáklé vodou. Workshop bude trvat cca 1,5 hodiny.

Vázaný věnec
Od 15:00, 1200.-
Naučím vás klasickou techniku vázání adventního věnce. Chvojí budeme navazovat drátem na slaměný korpus a věnec pak ozdobíme svíčkami a ozdobami. Workshop bude trvat minimálně 2 hodiny.

S sebou nebudete potřebovat nic, v ceně bude veškerý materiál a drobné občerstvení. Pokud si ale budete chtít přinést své oblíbené ozdoby nebo nářadí, není problém. Počet účastníků bude omezen, abych se mohla všem naplno věnovat.

Cena: Vypichovaný parter 1000,-
Vázaný věnec 1200,-
Termín konání: 2. 12., čas je uveden u jednotlivých workshopů
Místo: Bar Mingle
Čechova 812, Benešov 25601


Do formuláře níže mi vyplňte, do jaké barvy budete své výrobky ladit. Pokud to necháte na momentální inspiraci, napište nevím. Po přihlášení přes formulář obdržíte do 2 dnů do e-mailu fakturu s platebními údaji.
Přihlášení je závazné.
Budu se na vás moc těšit!
Aneta

    Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.