Info

Základní informace

Kdy a kam napsat?

Napište mi ve chvíli, kdy znáte datum a místo svatby. Na termín se můžete ptát i ve zprávě na instagramu, Facebooku, nebo na whatsapp. Když bude termín volný, vyzvu vás, ať mi napíšete email na chci@bozskekviti.cz, kde pak budeme pokračovat v konverzaci a plánování.

Co mě zajímá jako první?

Jako první mě zajímá termín a místo vaší svatby. Na kompletní svatební kvítí i s výzdobou je třeba, aby byl termín zcela volný. Pokud je termín obsazený, můžeme se domluvit pouze na svatebních kyticích bez výzdoby. Záleží ale na konkrétní situaci. Místo svatby by mělo být vzdálené ideálně do 1 hodiny dojezdu z Heřmaniček.

Vaše představa o kvítí

Napište mi, jakou máte se snoubencem představu o svatbě. Co se vám líbí, co byste si přáli, kdo všechno by měl mít kytici, jestli chcete ozdobit místo obřadu a hostiny… Vše co vás napadne. Napište mi i co se vám nelíbí, co nemáte rádi a cobyste na svatbě nechtěli. Klidně k tomu přihoďte fotky z pinterestu, udělám si tak lepší představu o stylu, jaký se vám líbí.

Předání svatebního kvítí

Předání může proběhnout několika způsoby.
– pro kvítí si přijedete do Heřmaniček
– kvítí vám dovezu domů (nebo kamkoliv si řeknete)
– při realizaci výzdoby je dovoz na místo svatby samozřejmostí
Předání probíhá vždy ráno/dopoledne v den svatby

Platba

Po dohodě a odsouhlasení cenového odhadu zaplatíte jako zálohu polovinu převodem na účet. Tím bude vámi vybraný termín závazně rezervován. Doplatek můžete provést hotově při převzetí, nebo opět převodem na účet. Při realizaci výzdoby proběhne vyúčtování až po svatbě.