Jsem osobní květinářka a svatební floristka z České Sibiře.

O této práci jsem snila od dětství. Mám ráda květiny a rostliny všeho druhu, jsou mojí vášní a zajímám se o ně odmala. Proto jsem nastoupila na Střední zemědělskou školu v Benešově do oboru Tvorba a údržba zahrad, kde bylo vazačství a květinářství součástí výuky. Hned po maturitě jsem v roce 2011 začala pracovat jako květinářka. V květinářství jsem byla 4 roky, poté jsem nastoupila na mateřskou, na které jsem dodnes.

mateřství mi poskytlo prostor pro sbírání zkušeností se svatbami a já se rozhodla, že v tomto oboru začnu podnikat.

Mám ráda les, mech, kapradí a luční kvítí. Nejraději tvořím z českých květin a přírodních materiálů. Není to ale podmínkou. Květiny nakupuji jak ve velkoskladech, tak i na květinových farmách, které mám v okolí. Vždy záleží na přání klienta a na dostupnosti kvítí. Pár květin také pěstuji, balím do recyklovaného papíru a prodávám v bezobalovém obchodě v Benešově.

Do svých kytic vkládám nejen roky zkušeností a floristickou přesnost, ale i kousek sebe. nikdy nepředám kytici, se kterou nejsem spokojená. řídím se intuicí a pečlivě naslouchám svým klientům. zákazník pro mne není jen další položka na seznamu, ale opravdu mi záleží na každém člověku, pro kterého kytici tvořím.